Şanzıman Tamiri


Tel : 0543 847 34 52

Motor Şanzıman motorun gücünü kademeler halinde tekerleklere iletilmesine sağlayan bir aktarma organıdır. Aktarma organlarının kralıdır. Motor Şanzıman çoğu kişi için kabindeki vites kolundan ibarettir ama aslında içinde bir sürü dişliler ve miller bulunan büyük ve ağır bir parçadır.


Motor krank mili vasıtasıyla volan ve debriyaj gibi bileşenlerin yardımıyla motor şanzımana gücü iletir, motor şanzıman da bu gelen gücü dişlileri eşleştirerek istenen oranda tekerlere yönlendirir. İstenen orandan kastımızda dişlilerin oranlarıyla alakalıdır. Gücü ileten dişli ne kadar büyük, ilettiği dişli ne kadar küçükse tekerlek o kadar hızlı döner. Bu da genelde otomobildeki en yüksek vitesteki senaryodur. Bisikletteki gibi. Tam tersi olursa da birinci vites senaryosu gerçekleşiyor demektir.Motor Mekanik

Periyodik Bakım

Hasar Onarım

Expertiz Raporlama

Oto Boya

Pasta Cila

Motor Şanzıman

Mekanik Onarım ve Tamir


Kurumsal


Çetinler Otomotiv olarak hasar onarım bakım onarım servis hizmetleri hasarlı hasarsız alım satım ve tek noktada tüm çözümler için yanınızdayız.

ÇETİNLER OTOMOTİV, günümüz ekonomik şartlarına uygun fiyatlarla  araçlarınızın periyodik bakım ve onarımlarınızı güvenle yaptırabileceğiniz size özel bir servistir.

ÇETİNLER OTOMOTİV özel servis, yedek parça hizmeti veren uzman ekip, kaliteli ürün ile garantili hizmet anlayışını benimsemiştir.

ÇETİNLER OTOMOTİV Özel Servis  güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel teknisyenleriyle siz müşterilerimize hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretir.


Etiketler : motor şanzıman, ümraniye motor şanzıman, motor şanzıman ümraniye