Expertiz Raporlama


Tel : 0543 847 34 52

Ekspertiz raporu birçok sektörde kullanılan bir kavramdır. En yaygın olarak emlak, kredi, ikinci el araç sektöründe kullanılır. İkinci el araç sektöründe oto ekspertiz raporu olarak geçer. Bir araçtaki gözle görünen, görünmeyen tüm hasarları, değişenleri ve eksiklikleri ortaya çıkaran raporu ifade eder. Bu rapordan alacağınız otomobilin kaza geçirip geçirmediği, boyasının orijinal olup olmadığı, değişen ya da arızalı parçası olup olmadığını anlayabilirsiniz.Motor Mekanik

Periyodik Bakım

Hasar Onarım

Expertiz Raporlama

Oto Boya

Pasta Cila

Motor Şanzıman

Mekanik Onarım ve Tamir


Kurumsal


Çetinler Otomotiv olarak hasar onarım bakım onarım servis hizmetleri hasarlı hasarsız alım satım ve tek noktada tüm çözümler için yanınızdayız.

ÇETİNLER OTOMOTİV, günümüz ekonomik şartlarına uygun fiyatlarla  araçlarınızın periyodik bakım ve onarımlarınızı güvenle yaptırabileceğiniz size özel bir servistir.

ÇETİNLER OTOMOTİV özel servis, yedek parça hizmeti veren uzman ekip, kaliteli ürün ile garantili hizmet anlayışını benimsemiştir.

ÇETİNLER OTOMOTİV Özel Servis  güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel teknisyenleriyle siz müşterilerimize hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretir.


Etiketler : expertiz raporlama, ümraniye expertiz raporlama, expertiz raporlama ümraniye