Oto Boya


Tel : 0543 847 34 52

Otomobil boyaları günlük hayatta kullandığımız, rulo veya fırça ile uygulanan boyalardan çok farklıdır.Amatör olarak uygulanması zor, daha çok profesyoneller tarafından uygulanan sistemlerdir.Fakat günümüz teknolojileri bu boyaların amatör olarak ta uygulanmasını kolay hale getirmeyi başarmıştır.Sprey dolumlar, oto boyaların uygulanmasında gerekli olan birçok araç,gereç ve ekipmanı ortadan kaldırmaktadır.

Profesyonel anlamda oto boyaları için gerekli ekipmanlar oldukça fazladır.Bunlardan en önemlileri boya fırını,kompresör ve boya tabancalarıdır.

 

2 çeşit oto tamir boyası mevcuttur.Bunlardan birincisi opak boyadır içerisine kutu üzerinde yazan oran kadar sertleştirici ve akrilik tiner katılarak kullanılır ve sonrasında vernik uygulanmaz.

İkincisi ise bazkat boyadır düz,metalik ve sedefli  olarak 3 e ayrılır.İçerisine sadece akrilik tiner eklenir ve sonrasında akrilik vernik uygulanır.Verniğe üzerinde yazan oran kadar sertleştirici ve tiner girilir.  güvenli ve garantili hizmet sunmaktadır.Motor Mekanik

Periyodik Bakım

Hasar Onarım

Expertiz Raporlama

Oto Boya

Pasta Cila

Motor Şanzıman

Mekanik Onarım ve Tamir


Kurumsal


Çetinler Otomotiv olarak hasar onarım bakım onarım servis hizmetleri hasarlı hasarsız alım satım ve tek noktada tüm çözümler için yanınızdayız.

ÇETİNLER OTOMOTİV, günümüz ekonomik şartlarına uygun fiyatlarla  araçlarınızın periyodik bakım ve onarımlarınızı güvenle yaptırabileceğiniz size özel bir servistir.

ÇETİNLER OTOMOTİV özel servis, yedek parça hizmeti veren uzman ekip, kaliteli ürün ile garantili hizmet anlayışını benimsemiştir.

ÇETİNLER OTOMOTİV Özel Servis  güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel teknisyenleriyle siz müşterilerimize hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretir.


Etiketler : oto boya, ümraniye oto boya, oto boya ümraniye