Hasar Onarım


Tel : 0543 847 34 52

Zamanı kıymetli olanların tercih ettiği, Hızlı Onarım Servisleri, hasar sonrasında uzmanlar tarafından aracınızın yaşadığı sorunları en kısa sürede tespit ederek çözüme ulaşmasını sağlıyor.

Birçok sigorta şirketi sizler için servis istasyonları kuruyor.  Kasko poliçenizde yetkili/özel sigortalı tercihleriniz doğrultusunda, aracınızı teminat altına alıyor. O halde sizlere sigorta şirketlerinin şunmuş olduğu hasar sonrasında hızlı onarı servisleri ve avantajlarından bahsedelim.

Türkiye’nin birçok ilinde sigortalılarımızın yönlendirildiği hızlı onarım servislerine gösterilen ilgi ve talepleri doğrultusunda günden, güne Hızlı onarım servis ağları genişleterek tercih edilmeye başlamıştır.

Ayrıca, Yetkili servise gidildiği takdirde hasar dosyaları sigorta şirketleri için fazla maliyet oluştururken, Sigortalının aracı satmak istediğinde Tramer kayıtlarında da olağanüstü  bir hasar kaydına sebep olmaktadır.Motor Mekanik

Periyodik Bakım

Hasar Onarım

Expertiz Raporlama

Oto Boya

Pasta Cila

Motor Şanzıman

Mekanik Onarım ve Tamir


Kurumsal


Çetinler Otomotiv olarak hasar onarım bakım onarım servis hizmetleri hasarlı hasarsız alım satım ve tek noktada tüm çözümler için yanınızdayız.

ÇETİNLER OTOMOTİV, günümüz ekonomik şartlarına uygun fiyatlarla  araçlarınızın periyodik bakım ve onarımlarınızı güvenle yaptırabileceğiniz size özel bir servistir.

ÇETİNLER OTOMOTİV özel servis, yedek parça hizmeti veren uzman ekip, kaliteli ürün ile garantili hizmet anlayışını benimsemiştir.

ÇETİNLER OTOMOTİV Özel Servis  güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel teknisyenleriyle siz müşterilerimize hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretir.


Etiketler : hasar onarım, ümraniye hasar onarım, hasar onarım ümraniye