Pasta Cila


Tel : 0543 847 34 52

Pasta cila işlemi hafif çizik kusurlarını kapatmak için uygulanan ve buna ek olarak araba boyasını daha parlak gösteren bir işlemdir. Araba için daha iyi bir görünüm sağlayabileceğinden ve yeniymiş hissi yaratabileceğinden araç alım satım işlemlerime etkileri de göz önünde bulundurulmalıdır. Burada araç sahiplerinin ilk aklına gelen soru ‘pasta cila araca zarar verir mi?’ olmaktadır. ‘Pasta cila araca zarar verir mi?’ sorusu duruma göre değişebilen bir cevap karşımıza çıkarmaktadır. Yanlış zamanda ve uzman olmayan kişiler tarafından yapılan pasta cila aracınızda bazı zararlarla sonuç verebilmektedir. Pasta cila oldukça kolay bir işlem olmasına rağmen ince bir çiziğin unutulması veya küçük olsa dahi tozlara dikkat edilmemesi durumunda bazı hatalar ve bazı sorunlar doğurabilmektedir.  güvenli ve garantili hizmet sunmaktadır.Motor Mekanik

Periyodik Bakım

Hasar Onarım

Expertiz Raporlama

Oto Boya

Pasta Cila

Motor Şanzıman

Mekanik Onarım ve Tamir


Kurumsal


Çetinler Otomotiv olarak hasar onarım bakım onarım servis hizmetleri hasarlı hasarsız alım satım ve tek noktada tüm çözümler için yanınızdayız.

ÇETİNLER OTOMOTİV, günümüz ekonomik şartlarına uygun fiyatlarla  araçlarınızın periyodik bakım ve onarımlarınızı güvenle yaptırabileceğiniz size özel bir servistir.

ÇETİNLER OTOMOTİV özel servis, yedek parça hizmeti veren uzman ekip, kaliteli ürün ile garantili hizmet anlayışını benimsemiştir.

ÇETİNLER OTOMOTİV Özel Servis  güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel teknisyenleriyle siz müşterilerimize hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretir.


Etiketler : pasta cila, ümraniye pasta cila, pasta cila ümraniye