Mekanik Onarım ve Tamir


Tel : 0543 847 34 52

Mekanik bakım ve onarım hizmetleri kapsamında aracınızın daha yüksek performans sağlamasını ister misiniz ? Çetinler Otomotiv olarak bu çözüme en iyi şekilde cevap veriyor ve size ayrıcalıklar sağlıyoruz!


Mekanik bakımlar kapsamında aracınızda ortaya çıkabilecek tüm mekanik sorunlardan kurtulmak adına yapmanız gereken sadece başarılı bir servise başvurmaktır. Otomobiller dış yapısı metal ve yürür aksamı mekanik olduğundan mekanik kısımlardaki hataların sizin için ciddi problemler teşkil edeceği açıktır. Bu nedenle de mekanik bakımlarda titizliği elden bırakmamanız gerekmektedir.Motor Mekanik

Periyodik Bakım

Hasar Onarım

Expertiz Raporlama

Oto Boya

Pasta Cila

Motor Şanzıman

Mekanik Onarım ve Tamir


Kurumsal


Çetinler Otomotiv olarak hasar onarım bakım onarım servis hizmetleri hasarlı hasarsız alım satım ve tek noktada tüm çözümler için yanınızdayız.

ÇETİNLER OTOMOTİV, günümüz ekonomik şartlarına uygun fiyatlarla  araçlarınızın periyodik bakım ve onarımlarınızı güvenle yaptırabileceğiniz size özel bir servistir.

ÇETİNLER OTOMOTİV özel servis, yedek parça hizmeti veren uzman ekip, kaliteli ürün ile garantili hizmet anlayışını benimsemiştir.

ÇETİNLER OTOMOTİV Özel Servis  güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel teknisyenleriyle siz müşterilerimize hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretir.


Etiketler : mekanik onarım ve tamir, ümraniye mekanik onarım ve tamir, mekanik onarım ve tamir ümraniye